logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Náš tým

Náš tým

Naši kuchaři se věnují se zájmem a s chutí zdravému a vyváženému stravování již celou řadu let. Své zkušenosti sbírali u nás i v zahraničí. Učili se od těch, kteří se na lidské zdraví dívají z několika pohledů.  Jídlo a vaření je pro ně vášní a koníčkem

Jana Havránková
vedoucí provozu

Jana má již řadu let velmi vřelý vztah k vaření! Ráda by měla obchod se zdravou výživou a restauraci či jídelnu, ve které by se lidé cítili doopravdy dobře. Jana vystudovala ekonomickou školu a v nedávné době dokončila studium 2 leté školy cestovního ruchu a společného stravování.

Ivan Rybařík
Kuchař

Zdravému a vyváženému stravování se začal věnovat před více jak deseti lety. Díky své vlastní praxi se z něj stal výborný kuchař, jehož jídla si zamilujete a stanou se pro Vás inspirací. Ivan je vynikající cyklista a někdejší mistr České republiky v bike maratonu. Vždy ho provázela radost z jídla, především z toho zdravého. Absolvoval několik vzdělávacích kurzů.

Jolana
Kuchařka

Jolana je kuchařka s dlouholetou praxí. Poslední čtyři roky se plně věnuje veganské a vegetariánské kuchyni. Její práce je pro ni koníčkem. Snaží se průběžně vzdělávat a zdokonalovat. Pro zákazníky dělá maximum pro jejich spokojenost.

Zdraví je na prvním místě

Děláme jen z čerstvých a zdravých surovin

Naše menu

Sorry, the comment form is closed at this time.